مشاوره و سفارش

عروسک خرس پولیشی

یکی از مهم ترین و زیباترین عروسک هایی که می توان در این بین از آن ها نام ببریم، عروسک های پولیشی در اندازه ها و ابعاد مختلف می باشند. به همین علت نیز بسیاری از افراد آن ها را دوست داشته و می خواهند تا مدل هایی از این عروسک ها را داشته و در نزد خود نگه داری نمایند. به همین دلیل نیز شمار زیادی از مصرف کنندگان برای هدیه گرفتن برای مناسبت های خاص، به سراغ عروسک های پولیشی می روند. این عروسک ها محصولاتی خاص با چهره هایی مختلف و متنوع بوده و به همین دلیل نیز شمار زیادی از افراد آن ها را دوست داشته و می خواهند تا مدل هایی از آن ها را داشته و برای خود نگه داری نمایند.

بازی فکری

تولید انواع بازی فکری پرطرفدار متناسب با گروه های سنی مختلف از جمله اهداف اصلی فعالان در این عرصه جهت جلب نظر خریدارن می باشد. انواع بازی فکری از جمله محصولات سرگرم کننده است که نظر گروه های سنی مختلف را به خود جلب نموده و از این رو همواره شرکت های تولید کننده سعی در ارائه جدیدترین این محصولات دارند. با کمک انواع بازی فکری می توان فرزندان را به تلاش و تکاپو وادار کرد و ذهن خلاق آنها را به گونه ای درست پرورش داد. در یک مرکز تولید بازی فکری جهت جلب نظر گروه های سنی انواع بازی فکری پرطرفدار آماده عرضه به بازار می شود که در پرورش استعداد آنها تاثیرگذار می باشد.

اسباب بازی فانتزی چوبی

استفاده از انواع اسباب بازی های چوبی تولید شده در طرح های فانتزی چه حسی را در کودکان بر می انگیزد و هدف اصلی عرضه آن ها به بازار ها چه می باشد؟
اسباب بازی های چوبی به سبب طرح های متنوعی که در تولید آن ها استفاده می شود از تنوع محصولی بسیار زیادی بهرمند می باشند.
اسباب بازی های چوبی فانتزی یکی از این محصولات عرضه شده به بازار ها می باشند که استفاده از آن ها می تواند حس کنجکاوی کودکان را برانگیزد و حواس آن ها را درگیر کند.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع عروسک و اسباب بازی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه